سبد خرید (0)

فرمول موفقیت مهندس علی نقیب

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
اطلاعات برنامه آموزشی
زمان دوره 01:35
نوع دوره ویدئو
تعداد قسمت 4
میخواهم مشترک شوم!
رایگان

رضا یادگاری

درباره مدرس

عضو باشگاه نخبگان و پژوهشگران
دبير بنياد سخنرانان حرفه اي ايران
دكتراي تخصصي كارآفريني بين الملل(Ph.D)
مربي كارآفريني از موسسه كار و تامين اجتماعي و EDI هندوستان
دوره رسانه حرفه اي از لبنان(بيروت)
بنيانگذار و تدوين كننده رشته سخنراني حرفه اي در سازمان فني و حرفه اي كشور
مدرس دوره هاي حرفه اي سخنراني، كارآفريني و مذاكره در دانشگاه صنعتي شريف، جهاد دانشگاهي و سازمانهاي مختلف ملي
بنيانگذار اولين روزنامه، هفته نامه و ماهنامه كارآفريني در ايران

صفحه مدرس

فرمول موفقیت مهندس علی نقیب

در این برنامه با عنوان فرمول موفقیت نهایی و با مصاحبه اختصاصی مهندس علی نقیب مدیرعامل سابق شرکت کف (داروگر ) همراه شما هستیم.

در این برنامه دکتر رضا یادگاری (ناپلئون هیل ایران) با مهندس علی نقیب همراه می شود تا از تجربیات، تلخی ها و شیرینی های زندگی و کسب و کار مهندس علی نقیب برای شما صحبت کنند.

در این برنامه مهندس علی نقیب از تجربیات خودشان و اینکه چطور شد به عنوان یکی از بهترین و تاثیرگذارترین مدیران متخصص ایران شناخته شدند برای شما صحبت می کنند.

 

فرمول موفقیت مهندس علی نقیب

 

علی نقیب در سال 1335 در تهران متولد شد. پدر ایشان کاسب بود و مغازه پارچه‏ فروشی داشت. پنج فرزند بودند و او فرزند دوم و تنها فرزند پسر خانواده بود. از نظر مالی جزء طبقه متوسط جامعه بودند. در سال 1342 به دبستان «دماوند» واقع در خیابان جیحون رفت. در این دوران با وجود مسافت طولانی و سرمای سخت زمستانی هیچگاه حاضر به غیبت در کلاس های درس نبود.

در ابتدا می‏ خواست درس بخواند، به مدرسه نظام برود و خلبان شود. ولی بعد از ورود به دبستان و آشنا شدن با مشاغل دیگر مانند پزشکی، مهندسی و … نظرشان کمی عوض شد. البته از آنجایی‌ که از کودکی بسیار وسواسی بود، علاقه چندانی به رشته پزشک نداشت و از همان دوران به رشته‏ های مهندسی علاقه ‏مند شد.

مهندس نقیب را کمتر کسی است که در صنعت آرایشی و بهداشتی کشور نشناسد. این نام و برند خوش نام که هر جا گام گذاشت، منشاء تحولات بنیادی و اساسی در تولید، بازاریابی و توسعه آن واحد ها بوده است. امروز در شرکت بهداشتی دکتر عبیدی با همان ایده ها و طرح های نو تجربه جدید را در تبدیل یک واحد بهداشتی غیر فعال به واحدی فعال ، نو اندیش و پویا به نمایش گذاشته است.

 

تحول در داروگر

 ایشان در سال 73 به شرکت داروگر وارد شد، درآن سال، این کارخانه 400 پرسنل، دفتری با مساحت 200 متر در خیابان وزرا و کارخانه‌ای با وسعت 20 هزار متر زمین در جاده کرج داشت و 7-8 نوع محصول تولید می‌کرد. سال 89 که از این شرکت بیرون آمد، این شرکت به یک هلدینگ کمپانی بزرگ با پنج شرکت تولیدی تبدیل شده بود که 2600 پرسنل و 160 نوع محصول مختلف داشت و جزو 50 شرکت اول بورس بود.

 

خلاقیت ، رمز توسعه

همان روند رونق و توسعه و اقتداری که شرکت کف (داروگر) در زمان مدیریت آقای مهندس علی نقیب داشت ، اکنون در شرکت بهداشتی دکتر عبیدی در منطقه صنعتی اتحاد واقع در شرق تهران شاهد هستیم. در حال حاضر شرکت بهداشتی دکتر عبیدی با مدیریت مدیرعامل سابق شرکت سهامی عام کف (داروگر) روند رو به توسعه خود را به سرعت پیگیری می نماید و نام نقیب در رأس مدیریت آن کافی است ، تا مردم مصرف کنندگان و مسئولان ناظر بر وقایع و رویداد های صنعتی ، بهداشتی و آرایشی هر روز شاهد پیشرفت این برند باشند.

در بازدید ریاست محترم سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران از این شرکت اقدامات و برنامه های آقای مهندس نقیب برای راه اندازی و ساختن یک واحد جدید محصولات آرایشی وبهداشتی ، محصولات ارگانیک و نوآورانه ، خلاقیت وعملکرد ویژه ایشان در ایجاد وتوسعه برندهای مختلف آرایشی وبهداشتی مجددا تداعی گردید.

 

فرمول موفقیت  مهندس علی نقیب

  

اهمییت دادن به نیروی انسانی و توجه به نیاز بازار

مهندس علی نقیب، عامل موفقیت خود در سه شرکت زمزم، داروگر و دکتر عبیدی را در دو عنصر خلاصه می‌کند: توجه به نیروی انسانی و نیاز بازار. وی امروز با سابقه مدیریتی طولانی و درخشان معتقد است که باید علاوه بر استفاده از نیروهای متخصص، به گونه‌ای به همه نیروها از ذیل تا صدر اهمیت داد که همگی برایند کار را متعلق به خودشان بدانند تا بتوانند از جان و دل در جهت موفقیت برندی که در آن مشغول به فعالیت هستند بکوشند:

«خیلی‌ها فکر می‌کنند وقتی به موفقیت رسیدند همه چیز برای خودشان است. این افراد در درازمدت شکست می‌خورند چون همه آن‌ ها را تنها می‌گذارند.»

 

در این برنامه تجربیات گرانی را به شرح زیر برایتان آماده کرده ایم:

  • مدیریت تخصصی
  • توجه به منابع انسانی
  • شناخت نیاز بازار
  • یافتن پتانسیل های موجود
  • خلاقیت، رمز توسعه
نمایش بیشتر

دیگر قسمت های این برنامه: فرمول موفقیت مهندس علی نقیب

فرمول موفقیت مهندس علی نقیب - مصاحبه کامل

00 ساعت و 26 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فرمول موفقیت مهندس علی نقیب - مصاحبه کامل

00 ساعت و 25 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فرمول موفقیت مهندس علی نقیب - مصاحبه کامل

00 ساعت و 19 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فرمول موفقیت مهندس علی نقیب - مصاحبه کامل

00 ساعت و 23 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن
دوره های پیشنهادی
دوره های مرتبط

نظرات

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
تاکنون نظری ثبت نشده است !