سبد خرید (0)

فرمول موفقیت دکتر محسن شکوه

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
اطلاعات برنامه آموزشی
زمان برنامه 01:24
نوع برنامه ویدئو
تعداد قسمت 3
خرید اشتراک اعضای ویژه
برای دیدن این برنامه باید اشتراک تهیه کنید روی دکمه بالا کلیک کنید
دانلود اپلیکیشن اندروید

رضا یادگاری

مدرس این برنامه

عضو باشگاه نخبگان و پژوهشگران
دبير بنياد سخنرانان حرفه اي ايران
دكتراي تخصصي كارآفريني بين الملل(Ph.D)
مربي كارآفريني از موسسه كار و تامين اجتماعي و EDI هندوستان
دوره رسانه حرفه اي از لبنان(بيروت)
بنيانگذار و تدوين كننده رشته سخنراني حرفه اي در سازمان فني و حرفه اي كشور
مدرس دوره هاي حرفه اي سخنراني، كارآفريني و مذاكره در دانشگاه صنعتي شريف، جهاد دانشگاهي و سازمانهاي مختلف ملي
بنيانگذار اولين روزنامه، هفته نامه و ماهنامه كارآفريني در ايران

صفحه مدرس
 
از اینجا میتونی اشتراک تهیه کنی
از اینجا میتونی اشتراک تهیه کنی
در کمتر از یک دقیقه اشتراک تهیه کنید.
درباره این برنامه

در این برنامه با عنوان فرمول موفقیت نهایی و با مصاحبه اختصاصی دکتر محسن شکوه  بنیان گذار آموزش زبان و آموزشگاه های زبان انگلیسی در ایران همراه شما هستیم.

 

در این برنامه اپ یاد با یکی از کارآفرینان موفق و برتر ایران، دکتر محسن شکوه همراه می شود تا از تجربیات، تلخی ها و شیرینی های زندگی و کسب و کار دکتر محسن شکوه  برای شما صحبت کنند.

 

این بار اول نیست که یک کارآفرین موفق سعی کرده تجربیات خود را به عنوان فرمول موفقیت در اختیار دیگران قرار بدهد.اما هیچ فکر کرده اید که چرا با وجود این حجم از کتاب های موفقیت و انگیزشی هنوز تعداد میلیونرهایی که با تکیه بر ایده های ساده اما درخشان پولدار شده اند آن قدر کم است؟

 

جواب این سوال را فقط می شود در "تلاش" بسیار تا رسیدن به هدف دانست و چه بهتر که در این مسیر از تجربیات آنهایی که به سلامت به مقصد رسیده اند استفاده کنیم.

 

آموزش زبان انگلیسی در شکوه 60 و اندی سال پیش در ایران از یک آموزشگاه کوچک آغاز شد و به همت دکتر محسن شکوه که خود پزشک بود گسترش یافت و در تمام فراز و نشیب های اقتصادی و سیاسی و آموزشی کشور توانست به لطف کارایی و به روز بودن سیستم خود بقا یافته و تا به امروز سرافراز باقی بماند، این دوام خود نشانه ای از قابلیت انعطاف این سیستم  و تلاش برای ارائه آخرین روشهای تدریس زبان در ایران میبباشد..

 

دکتر محسن شکوه متولد سال 1308، اهل اصفهان، بیش از 60 سال سابقه آموزش زبان را دارد و در این حوزه آموزشگر شناخته شده ای است. بیش از 100 جلد کتاب هم درباره ی متد و سیستم آموزشی که ابداع کرده نوشته است. در شرکت او همه زبان بلدند؛ حتی سرایدار و کارگران خدماتی اش. دکتر شکوه ورزشکار قابلی هم بوده است و قهرمانی پرورش اندام را در کارنامه پر بارش دارد. به زبان انگلیسی فکر می کند و راحت تر است به انگلیسی مثال بیاورد و حرف بزند. در کودکی به فرنگستان فرانسه گذاشته شد. در سن 14 سالگی برای تدریس زبان به مدارس فرستاده می شد و در آموزشگاه ابطحی استخدام شد.و با پول اندکی که دریافت می کرد کار زیادی انجام میداد. از همین دوران بود که یاد دادن به صورت یک عشق برایش در آمد. در سن 18 سالگی همراه خانواده عازم تهران شدند و به گفته ی خود استاد ” چون حتی داد و ستد های لفظی را بلد نبودم مادرم همیشه سایه به سایه دنبال من بود. آن چه دارم و هستم را مدیون حمایت خانواده می بینم.”

 

فرمول موفقیت نهایی دکتر محسن شکوه

 

در سال 1329، یکی از دوستانش ایشان را در یک مهمانی پیدا کرد و از او تقاضای همکاری کرد. اولین کلاسی که شروع کرد ، در آموزشگاهی به نام سوکیاس بود. مدتی بعد، یک آپارتمان دو اتاقه در لاله زار نو اجاره و تجهیز نمود . همان موقع تجهیزاتش رویایی بود. شبیه مدرسه و کلاس نبود. 12،13 تا دوست پیدا کرده بود که شاگردانش بودند. تا آخر تابستان 1329 نمی توانست آنجا بماند. آپارتمان های بزرگتری کرایه کردند و شدند شکوه. آن موقع حتی تلفظ الفبای انگلیسی را هم اشتباه می گفتند. بعد از یک سال و نیم ،هزار تا شاگرد داشتند و تمامشان هم از بزرگان شهر بودند.


سال 1330 کنکور پزشکی را به زبان انگلیسی شرکت کرد و قبول شد. در کنار پزشکی شکوه رشد کرد در تمام تهران، در سال 39 پزشکی را تمام کرد ؛ آن موقع تقریبا ده هزار شاگرد داشت. از آنجا بود که 4،5 شعبه درست کردند.

 

 

فرمول موفقیت نهایی دکتر محسن شکوه

 

سیستم شکوه به این خاطر اسمش سیستم شد که صدها هزار بار راه های مختلفی را رفتند تا به بقیه درست راه را نشان دهند و این تجربه ها تبدیل به یک روش شد. و این روش چیزی نیست جز مغز من ایرانی. 

 

ایشان معتقدند: "من موفقیتم در به وجود آوردن یک روش یاد دادن است و این روش طوری است که همه ی ایران و همه شهرها الان شکوه دارند. اغلب آن ها هم دارند از این اسم سو استفاده می کنند. همین خودش افتخار است ، خودش موفقیت است که دیگران از اسم تو استفاده کنند."

 

در این برنامه تجربیات گرانی را به شرح زیر برایتان آماده کرده ایم:

  • توجه به استعداد های درونی 
  • پیگیری و پشتکار در کسب و کار
  • توجه به علاقمندی ها
  • توسعه کسب و کار 

 

من این فرمول موفقیت را به دانش آموزان زندگی که بی وقفه در مواجهه با ترس‌ ها می‌رقص اند، کسانی که موانع را با قاطعیت و سرکشی کنار می‌زنند، افرادی که با وجود عجیب بودن رویاهای غیرواقعی‌شان، آن ها را دنبال می‌کنند، تقدیم می کنم.


به قول تئودور روزولت : " به آن ها که جایگاه شان در کنار ترسوهایی نیست که نه شکست را می‌شناسند و نه پیروزی را"وب سایت اپ یاد شما را در مسیرتان به سمت اتصال نقطه ها به هم راهنمایی میکند.

 

قسمت های بعدی برنامه فرمول موفقیت را اینجا ببینید

 

لطفاً نظرات خود را درباره این برنامه با ما در میان بگذارید.

 

نمایش بیشتر
جلسات این برنامه

فرمول موفقیت دکتر محسن شکوه - قسمت اول

00 ساعت و 22 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فرمول موفقیت دکتر محسن شکوه - قسمت دوم

00 ساعت و 19 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن

فایل صوتی کامل مصاحبه

00 ساعت و 41 دقیقه
مشاهده نشده
نیاز به مشترک شدن
خرید اشتراک اعضای ویژه
برای دیدن این برنامه باید اشتراک تهیه کنید روی دکمه بالا کلیک کنید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
1397/3/6 18:26  مدت زمان عضویت:676 روز
0
سلام ممنون از برنامه مفیدتون. اما واقعا لازم بود اصل راه یادگیری زبان انگلیسی و فرمول شکوه رو تبیین می کردید و از ایشون می پرسیدید بیننده ها برای یادگرفتن بهتر و موثر تر زبان از کجا شروع کنن؟ چه کنن؟. فکر کنم همه به این جواب نیاز دارن.سپاس.
1397/2/14 13:45  مدت زمان عضویت:782 روز
0
سلام
عالی بودن سایت شما بی نهایته و اگر نقدی هم باشه (که نیست) اپسیلونی بیش نیست. من به عنوان یکی از کاربران میخوام خطاب به دوست بزرگوارم بگم که سیستم sms برای راحتی شماست و اگر این روش رو ترجیح نمی دید ایمیلتون رو در سایت فعال کنید تا هربار نیاز به وارد کردن شماره و دریافت اس ام اس نباشه. درباره ارور هم من با چند دستگاه مختلف چک کردم و چیزی مشاهده نکردم. مرورگرهای دیگه رو تست کنید یا از سیستم های دیگه این مورد رو بررسی کنید و اگر برطرف نشد با ارائه دهنده اینترنتتون تماس بگیرید.
سربلند و سعادتمند باشید.... :)
1397/2/10 08:27  مدت زمان عضویت:877 روز
0
سلام روز بخیر
ضمن تشکر بابت فایلهای مصاحبه با افراد موفق که بسیار آموزنده هست نقدی چند بر سایت شما دارم .
اول و مهمتر اینکه هر زمان من سایت شما رو باز میکنم باید سیستم اس ام اس رو فعال کنیم تا بتونیم وارد پنل کاربری بشیم . شدیدا از این بابت به زحمت می افتم و معترضم .
و دوم اینکه یک فایل رو باز میکنیم برای فایل دوم حتما سایت شما خطا میده و با این پیام مواجه میشیم .
appyad.ir didn’t send any data.
پاسخ ها
علی قلی زاده
1397/2/10 16:45  مدت زمان عضویت:1020 روز
0
سلام دوست عزیز
این موردی که ارسال کردید را بررسی کردیم
شما میتوانید در پروفایلتان ایمیل و پسورد ست کنید
و به جای ورود با موبایل از این به بعد با ایمیل و پسوردتون وارد شوید
بخش دوم را هم ملاحظه کردیم اروری مبنی بر چیزی که ارسال کردید دیده نشد
لطفا برایمان عکس بگیرید و برایمان ایمیل کنید
با تشکر
برنامه های مرتبط