سبد خرید (0)

خلاصه کتاب اثر مرکب

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
(دسترسی به خلاصه کتاب ها فقط از طریق اپلیکیشن)
مشخصات
  • عنوان کتاب: خلاصه کتاب اثر مرکب
  • نویسنده: دارن هاردی
  • ناشر: اپ یاد
  • تعداد صفحات: 23
  • سال انتشار: 1398
 
از اینجا میتونی اشتراک تهیه کنی
از اینجا میتونی اشتراک تهیه کنی
در کمتر از یک دقیقه اشتراک تهیه کنید.
درباره این برنامه

اپ یاد به عنوان بزرگترین اپلیکیشن آموزش آنلاین اشتراکی در ایران خلاصه کتاب اثر مرکب را به شما علاقمندان یادگیری ارائه کرده است.

 

کتاب اثر مرکب حاوی حقایقی است که شما را به موفقیتی فراتر از حد تصورتان رهنمون می‌سازد. این کتاب باعث ایجاد تحولی شگفت‌انگیز در درآمد، زندگی و موفقیت شما می‌شود. بسیاری از دانشمندان و نویسندگان بزرگ دنیا مطالب این کتاب را تحسین کرده و از آن به عنوان یک برنامه عملی برای رسیدن به موفقیت یاد کرده‌اند.

 

اثر مرکب توضیح می‌دهد، چگونه با اهمیت دادن بیش‌تر به تصمیمات کوچک و اثر تجمعی‌شان بر زندگی‌مان، تغییرات پایدار ایجاد کنیم. این کتاب نشان می‌دهد که با پذیرش مسئولیت زندگی خود می‌توانیم عاداتمان را تغییر دهیم و زندگی موفق‌تر، رضایت بخش‌تر و شادتری داشته باشیم.

 

در مقدمه کتاب آمده است که برای موفقیت هیچ معجون معجزا آسا، فرمول مخفی و یا راه‌حل سریع‌السیری وجود ندارد، بلکه با تمرکز به یک سری از اصول اساسی موفقیت حاصل می‌شود. در واقع اثر مرکب دستورالعمل اجرایی است که به شما می‌آموزد چگونه در استفاده از اصول استاد شوید و وقتی مهارت لازم را کسب کردید دیگر هیچ چیز وجود نخواهد داشت که نتوانید آن را به دست آورید.

نمایش بیشتر
خرید اشتراک اعضای ویژه
برای دیدن این برنامه باید اشتراک تهیه کنید روی دکمه بالا کلیک کنید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
تاکنون نظری ثبت نشده است !
برنامه های مرتبط