سبد خرید (0)
  • دوره ها
  • خلاصه کتاب شیوه فکر کردن افراد موفق

خلاصه کتاب شیوه فکر کردن افراد موفق

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
(دسترسی به خلاصه کتاب ها فقط از طریق اپلیکیشن)
مشخصات
  • عنوان کتاب: خلاصه کتاب شیوه فکر کردن افراد موفق
  • نویسنده: جان سی مکسول
  • ناشر: اپ یاد
  • تعداد صفحات: 25
  • سال انتشار: 1398
 
از اینجا میتونی اشتراک تهیه کنی
از اینجا میتونی اشتراک تهیه کنی
در کمتر از یک دقیقه اشتراک تهیه کنید.
درباره این برنامه

اپ یاد به عنوان بزرگترین اپلیکیشن آموزش آنلاین اشتراکی در ایران خلاصه کتاب شیوه فکر کردن افراد موفق به شما علاقمندان یادگیری ارائه کرده است.

 

کتاب «طرز تفکر افراد موفق» نوشته «جان سی . مکسول»  است. طرز فکر افراد موفق کتاب جامع و کاملی برای دنیای پرشتاب امروز است. جان سی. مکسول، متخصص رهبری، به شما یاد می‌دهد که چگونه خلاق‌تر شوید و چه هنگام تفکر عموم را زیر سوال ببرید. یاد می‌گیرید که چگونه هنگام تمرکز تصویر عظیم را ببینید. متوجه می‌شوید که چگونه خلاقیت درونی‌تان را شکوفا کنید، طرح‌های مشارکتی را گسترش دهید و برای شناخت بهتر آینده از گذشته درس بگیرید. با یازده کلیدی که برای تفکر مؤثر در دست دارید؛ به‌روشنی شاهد موفقیت خودخواهید بود. زمانی که افراد موفق را از هر قشری کنار هم جمع می‌کنید چه وجه تشابهی دارند؟ شیوه‌ی تفکرشان.

 

شما هم می‌توانید مانند آن‌ها فکر کنید وزندگی‌تان را دگرگون سازید! در بخشی از متن این کتاب می‌خوانید:«افراد خوش‌فکر همیشه موردنیازند. آن‌کس که چگونه را می‌شناسد ممکن است همیشه شغلی برای خود دست‌وپا کند اما آن‌کس که چرا را می‌شناسد همواره مدیر است. افراد خوش‌فکر مشکلات را حل می‌کنند. همیشه برای تشکیل یک سازمان نظراتی دارند و به آینده‌ای بهتر امیدوارند. آن‌ها به‌ندرت خود را زیر سلطه‌ی افراد بی‌رحم که سعی در سو استفاده کردن و فریب دادن آن‌ها دارند، قرار می‌دهند؛ افرادی مانند دیکتاتور نازی، آدلف هیتلر، که زمانی ادعا می‌کرد: چه سعادت بزرگی برای دولتمردان است که مردم از فکر خود استفاده نمی‌کنند...» کتاب توسط انتشارت «پیکان» منتشر شده است.

نمایش بیشتر
خرید اشتراک اعضای ویژه
برای دیدن این برنامه باید اشتراک تهیه کنید روی دکمه بالا کلیک کنید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
تاکنون نظری ثبت نشده است !
برنامه های مرتبط