سبد خرید (0)

خلاصه کتاب رهبر شدن

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
(دسترسی به خلاصه کتاب ها فقط از طریق اپلیکیشن)
مشخصات
  • عنوان کتاب: خلاصه کتاب رهبر شدن
  • نویسنده: وارن بنیس
  • ناشر: اپ یاد
  • تعداد صفحات: 16
  • سال انتشار: 1398
 
از اینجا میتونی اشتراک تهیه کنی
از اینجا میتونی اشتراک تهیه کنی
در کمتر از یک دقیقه اشتراک تهیه کنید.
درباره این برنامه

اپ یاد به عنوان بزرگترین اپلیکیشن آموزش آنلاین اشتراکی در ایران خلاصه کتاب رهبر شدن به شما علاقمندان یادگیری ارائه کرده است.

 

رهبران علاقه‌ای به اثبات خودشان ندارند، ولی بسیار مشتاق هستند که اظهار نظر کنند. هر چیز که در مورد رهبران مصداق دارد -خوب یا بد- در مورد همۀ ما صادق است. فقط وقتی که می‌فهمیم چه توانایی‌هایی داریم و می‌خواهیم چه استفاده‌ای از توانایی‌هایمان بکنیم، می‌توانیم زندگی را شروع کنیم، و باید علی‌رغم توطئه‌چینی‌های ناآگاهانه مردم و حوادث، این کار را انجام بدهیم.
رهبریِ واقعی زمانی امکان‌پذیر می‌شود که توانایی‌های بالقوّه و بی‌نظیر انسان به فعل درآیند.
وارِن بِنیس
بنیس در زمینۀ مطالعاتِ آکادمیک دربارۀ رهبری، شخصیت شناخته شده‌ای است، ولی به واسطۀ کتاب‌های پرفروشش موضوع رهبری را به زبان ساده برای مردم بیان کرده است. در سال 1985 براساس مشاهدات و مصاحبه با 90 نفر از رهبران آمریکا از نیل آرمسترانگ فضانورد گرفته تا رِی کراک –بنیان گذار مک دونالد- با همکاری فرد دیگری کتابی تحت عنوان “رهبران” نوشت. در این کتاب نتیجه‌گیری می‌شود که اهمیت رهبری بیشتر از آن است که ما فکر می‌کنیم، ولی هر کس می‌تواند آن را یاد بگیرد.


در حالی که کتاب رهبران یک اثر کلاسیک در زمینۀ تجارت است و طبیعت رهبری را مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد. کتابِ “در مورد رهبری” در اصل شخصی است و این سؤال را مطرح می‌کند که چطور می‌توانید در دنیایی که مدام در حال تغییر است، رهبری را در وجودتان به یک عادت تبدیل کنید. کتاب دوم محصول گفتگوهای عمیق‌تر با افراد کمتری است که در کل 28 نفر هستند و سیدنی پولاک (کارگردان سینما)، بتی فریدان (نویسندۀ فمینیست) و هِرب اَلپِرت (موسیقیدان و مؤسس گروه موسیقی A and M) از آن جمله‌اند.

 

 

نمایش بیشتر
خرید اشتراک اعضای ویژه
برای دیدن این برنامه باید اشتراک تهیه کنید روی دکمه بالا کلیک کنید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
تاکنون نظری ثبت نشده است !
برنامه های مرتبط