سبد خرید (0)
  • دوره ها
  • خلاصه کتاب قطار وحشت کارآفرینی

خلاصه کتاب قطار وحشت کارآفرینی

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
(دسترسی به خلاصه کتاب ها فقط از طریق اپلیکیشن)
مشخصات
  • عنوان کتاب: خلاصه کتاب قطار وحشت کارآفرینی
  • نویسنده: دارن هاردی
  • ناشر: اپ یاد
  • تعداد صفحات: 41
  • سال انتشار: 1398
 
از اینجا میتونی اشتراک تهیه کنی
از اینجا میتونی اشتراک تهیه کنی
در کمتر از یک دقیقه اشتراک تهیه کنید.
درباره این برنامه

اپ یاد به عنوان بزرگترین اپلیکیشن آموزش آنلاین اشتراکی در ایران خلاصه کتاب قطار وحشت کارآفرینی به شما علاقمندان یادگیری ارائه کرده است.

 

چگونه نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی شویم؟

کتاب "دیوانگان ثروت‌ساز" اصول زندگی در دوران جدید است. دورانی که در آن از عصر انبوه‌سازی صنعتی خبری نیست و وعده‌ای داده نشده که برای اشخاص،  امنیت شغلی و به تبع آن امنیت زندگی فراهم آورد. به نوعی بازگشته‌ایم به یک قرن قبل جایی که در آن چندان از استخدام‌های انبوه و جامعه‌ی حقوق بگیر خبری نبود و نه از کار بدون ریسک با حقوق سرماه. مسئولیت زندگی به معنای واقعی و عیان بر دوش خودمان بود و این ماییم که گلیم زندگی‌مان را آب بیرون بکشیم.

 

باید نه مثل پدران که مثل پدربزرگان‌مان و ای بسا پدران پدربزرگان‌مان زندگی کنیم که در آن هر فرد،  خودش یک کارفرما و کارآفرین بود و امنیت زندگی خود و خانواده‌اش را برعهده داشت.تکنولوژی بار دیگر ما را به همان عصر کشانده و از حباب عصر صنعتی فاصله‌مان داده. در این میان تنها کسانی موفق خواهند بود که فنون زندگی در اثر جدید را بدانند و به کار ببندند و فکر نکنند که آسمان همیشه این رنگی است.

 

حالا قرار است هر کدام‌مان کارآفرین باشیم و کارآفرینی با تشبیه دارن هاردی،  شبیه سوار شدن بر قطار وحشت شهربازی‌هاست که در نهان،  ریسک شیرینی در خود دارد و اوج و فرودهایش همان ساختن مفهوم حقیقی و قهرمانانه‌ی زندگی برای هر فرد است.

 

دارن هاردی نویسنده‌ی کتاب اثرمرکب  این بار در کتاب سال 2015 خود فنون زندگی در دوران جدید را با هوشمندی و در قالب مسیر پرپیچ و خم کارآفرینی و  داستان‌های واقعی و جذاب آن به ما نمایانده است.

 

چه کارآفرین باشید چه کارمند،  کتاب دارن هاردی، کتاب راهنمای شما در زندگی حرفه‌ای است. شما مسافر این دوران هستید و این کتاب هم فنون یک زندگی سرشار و موفق را در همین دوران به شما نشان می‌دهد. پس این شما و این هم کتابی سراسر خواندنی.

 

"همه‌ی انسان‌ها کارآفرین هستند. وقتی ما در غار زندگی می‌کردیم همگی برای خودمان کار می‌کردیم،  غذا پیدا می‌کردیم،  خودمان را سیر می‌کردیم،  تاریخ بشریت این گونه آغاز شد. وقتی تمدن به وجود آمد این ویژگی را سرکوب کردیم. به کارگر تبدیل شدیم چون به ما القا کردند «شما کارگر هستید». فراموش کردیم ما کارآفرین هستیم".  محمدیونس

نمایش بیشتر
خرید اشتراک اعضای ویژه
برای دیدن این برنامه باید اشتراک تهیه کنید روی دکمه بالا کلیک کنید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
تاکنون نظری ثبت نشده است !
برنامه های مرتبط