سبد خرید (0)

خلاصه کتاب صبح جادویی

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
(دسترسی به خلاصه کتاب ها فقط از طریق اپلیکیشن)
مشخصات
  • عنوان کتاب: خلاصه کتاب صبح جادویی
  • نویسنده: هال الرود
  • ناشر: اپ یاد
  • تعداد صفحات: 43
  • سال انتشار: 1398
 
از اینجا میتونی اشتراک تهیه کنی
از اینجا میتونی اشتراک تهیه کنی
در کمتر از یک دقیقه اشتراک تهیه کنید.
درباره این برنامه

اپ یاد به عنوان بزرگترین اپلیکیشن آموزش آنلاین اشتراکی در ایران خلاصه کتاب صبح جادویی به شما علاقمندان یادگیری ارائه کرده است.

 

کتاب «صبح جادویی» اثر آقای هال الرود است. هال در این کتاب بهترین تمرین های هوشیاری بشر طی قرن های گذشته را انتخاب کرده و آن ها را به رویه ای صبحگاهی تبدیل کرده؛ صبح جادویی برای افراد موفق و پر مشغله بسیار عالی است. انجام هر روزه کارهایی که هال در این کتاب گفته مانند پمپ کردن سوخت موشک به بدن، ذهن و روحتان قبل از آغاز هرروز است.

 

هال الرود نویسنده کتاب صبح جادویی، شاهد زنده‌ای است که نشان می‌دهد همه‌ی ما توانایی غلبه بر هر نوع مانعی را داریم و می‌توانیم زندگی رؤیایی‌مان را خلق کنیم. او سال 1999 در بیست‌سالگی درحالی‌که زندگی خوب و آرامی داشت، یکی از بهترین ویزیتورهای یک شرکت بازاریابی بود، نامزدی دوست‌داشتنی، خانواده‌ای همیشه پشتیبان و دوستان بسیار خوبی هم داشت و به معنای واقعی کلمه خوشبخت بود در یکی از شب‌ها با یک راننده مست تصادف کرد و درصحنه تصادف برای چند لحظه از دنیا رفت و پس‌ازاین ماجرا در حالی به هوش آمد که پس‌ازآنکه شش روز در کما بود خبردار شد که دیگر هرگز نمی‌تواند راه برود، با یازده استخوان شکسته و آسیب مغزی جدی و نامزدی که در بیمارستان نامزدی‌اش را با او به هم زد…

 

اگر از یک‌ نواختی زندگی روزمره‌تان خسته شده‌اید و به‌دنبال راهی برای خلاصی از روزهای تکراری بی‌ثمر هستید، اگر به‌دنبال راهکارهایی برای آغاز کردن هر روزتان به شیوه‌ای درستید و یا اگر می‌خواهید، تحولی اساسی در زندگی روزمره‌تان ایجاد کنید، خواندن این کتاب را به شما توصیه می‌کنیم. صبح جادویی به برنامه‌ریزی کلی برای گذراندن روزتان کمک کرده و نظم و انگیزه لازم را به باقی ساعات روزتان تزریق می‌کند.

نمایش بیشتر
خرید اشتراک اعضای ویژه
برای دیدن این برنامه باید اشتراک تهیه کنید روی دکمه بالا کلیک کنید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
تاکنون نظری ثبت نشده است !
برنامه های مرتبط