سبد خرید (0)
  • دوره ها
  • خلاصه کتاب فکر برنده، فکر بازنده

خلاصه کتاب فکر برنده، فکر بازنده

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
(دسترسی به خلاصه کتاب ها فقط از طریق اپلیکیشن)
مشخصات
  • عنوان کتاب: خلاصه کتاب فکر برنده، فکر بازنده
  • نویسنده: علی صابریان، علی محمدمرادی و پیمان باغچه سرا
  • ناشر: اپ یاد
  • تعداد صفحات: 27
  • سال انتشار: 1398
 
از اینجا میتونی اشتراک تهیه کنی
از اینجا میتونی اشتراک تهیه کنی
در کمتر از یک دقیقه اشتراک تهیه کنید.
درباره این برنامه

اپ یاد به عنوان بزرگترین اپلیکیشن آموزش آنلاین اشتراکی در ایران خلاصه کتاب فکر برنده، فکر بازنده به شما علاقمندان یادگیری ارائه کرده است.

 

طرز فکرهای یک سرمایه‌گذار برنده و یک سرمایه‌گذار بازنده در بازار بورس و دیگر بازارهای سرمایه‌گذاری را در خلاصه کتاب فکر برنده، فکر بازنده بخوانید. این کتاب نوشته علی صابریان، علی محمدمرادی و پیمان باغچه سرا است.

 

بسیاری از افراد در بازار بورس فکر می‌کنند برای سود کردن یک روش خاص و متمایز وجود دارد، چیزی شبیه به سحر و جادو که اگر آن را بیابند و اجرا کنند در بازار بورس سود می‌کنند. اما واقعیت این است برای موفقیت در بازار بورس و شکست بازارهای نزولی، مجموعه‌ای از افکار و رفتارهاست که به یک سرمایه‌گذار کمک می‌کند نتیجه مطلوبی از سرمایه‌گذاری بگیرد. در کتاب فکر برنده-فکر بازنده افکار مجموعه‌ای از افراد بازنده و برنده مطرح می‌شود که با دانستن آن‌ها می‌توان مرتکب آن اشتباهات نشد و تصمیم درست را در برهه‌های مختلف سرمایه‌گذاری گرفت.

 

مؤثرترین راه برای رسیدن به موفقیت در بازار بورس داشتن رویکرد فاتحانه است. این رویکرد بیان می‌دارد که شما باید از درون، خود را اصلاح کنید و به دنبال عوامل بیرونی برای پیروزی در بازار نباشید. نخبگان بورس با داشتن رویکرد فاتحانه، رفتار کاملا مسئولیت‌پذیر نسبت به عملکرد خود دارند و باور دارند باید فاتح بازار باشند و اشتباهات خود را نسبت به بازار اصلاح می‌کنند. تجربه نشان داده است که معامله‌گران زیادی وجود دارند که علیرغم داشتن دانش گسترده باز هم ضرر می‌کنند. چون به دلیل نداشتن رویکرد فاتحانه وقتی در بازار متضرر می‌شوند، خود را مسئول نمی‌بینند تا بخواهند آن ضرر را جبران کنند.

نمایش بیشتر
خرید اشتراک اعضای ویژه
برای دیدن این برنامه باید اشتراک تهیه کنید روی دکمه بالا کلیک کنید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
تاکنون نظری ثبت نشده است !
برنامه های مرتبط