سبد خرید (0)
  • دوره ها
  • خلاصه کتاب تختخوابت را مرتب کن

خلاصه کتاب تختخوابت را مرتب کن

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
(دسترسی به خلاصه کتاب ها فقط از طریق اپلیکیشن)
مشخصات
  • عنوان کتاب: خلاصه کتاب تختخوابت را مرتب کن
  • نویسنده: ویلیام اچ. مک‌ریون
  • ناشر: اپ یاد
  • تعداد صفحات: 14
  • سال انتشار: 1398
 
از اینجا میتونی اشتراک تهیه کنی
از اینجا میتونی اشتراک تهیه کنی
در کمتر از یک دقیقه اشتراک تهیه کنید.
درباره این برنامه

اپ یاد به عنوان بزرگترین اپلیکیشن آموزش آنلاین اشتراکی در ایران خلاصه کتاب تختخوابت را مرتب کن به شما علاقمندان یادگیری ارائه کرده است.

 

کتاب تختخوابت را مرتب کن شامل ده درس کوتاه است که دریاسالار در تمرینات نیروی دریایی یاد گرفته است و اساس کتاب را نیز تشکیل می‌دهد. او در هر فصل یک درس را در کنار خاطره‌های دوران آموزش، خدمت و عملیات‌های جنگی به طور خلاصه بیان می‌کند.

 

اولین وظیه‌ات در طول روز مرتب کردن تختخواب است

 

این یعنی حداقل تا شب یک وظیفه را به درستی و کامل انجام داده اید. زندگی همه‌ی ما مشکلات و سختی‌هایی دارد که با انجام کارهای کوچکی که می‌توانیم تمام و کمال آن را انجام دهیم، یعنی مقابل تمام این مشکلات ایستادگی می‌کنیم.
گاهی با همین چیزهای کوچکی که وجود دارند شما می‌توانید ماحصل روز خود را تغییر دهید. شما به دنبال چیزی هستید که به شما آرامش دهد و انگیزه‌ای برای شروع روز جدید به شما بدهد و بتواند حس غرور و افتخار را در درون شما ایجاد کند. هیچ چیز نمی‌تواند جایگزین قدرت و آرامش ایمان یک فرد شود اما گاهی عمل بسیار ساده‌ای مانند مرتب کردن تختخواب‌تان می‌تواند نیروی انگیزشی لازم برای شروع بهتر روز را در شما ایجاد کند و پایان خوش و پر حاصلی را برایتان فراهم آورد.

 

ارزش کار تیمی

 

همیشه در زندگی و در نزدیکی‌تان کسی را داشته باشید که به توانایی‌های شما ایمان داشته باشد و برای تو حتی از خودش نیز بگذرد. همه‌ی ما در زندگی لحظات دردناکی را خواهیم داشت پس لازم است همه‌ی ما گروهی از افراد خوب و درست را برای این راه در کنار خودمان داشته باشیم. شما به تنهایی از پس مشکلات زندگی بر نمی‌آیید، پس کسی را پیدا کنید تا زندگی خود را با او تقسیم کنید و به این باور داشته باشید که موفقیت شما در گرو اطرافیان شما است.

 

نمایش بیشتر
خرید اشتراک اعضای ویژه
برای دیدن این برنامه باید اشتراک تهیه کنید روی دکمه بالا کلیک کنید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
تاکنون نظری ثبت نشده است !
برنامه های مرتبط