سبد خرید (0)

خلاصه کتاب خماری دیجیتال

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
(دسترسی به خلاصه کتاب ها فقط از طریق اپلیکیشن)
مشخصات
  • عنوان کتاب: خلاصه کتاب خماری دیجیتال
  • نویسنده: الکس سوجونگ
  • ناشر: اپ یاد
  • تعداد صفحات: 28
  • سال انتشار: 1398
 
از اینجا میتونی اشتراک تهیه کنی
از اینجا میتونی اشتراک تهیه کنی
در کمتر از یک دقیقه اشتراک تهیه کنید.
درباره این برنامه

اپ یاد به عنوان بزرگترین اپلیکیشن آموزش آنلاین اشتراکی در ایران خلاصه کتاب خماری دیجیتال را به شما علاقمندان یادگیری ارائه کرده است.

 

خماری دیجیتال با عنوان انگلیسی The Distraction Addiction نوشته الکس سوجونگ است. نویسنده سعی دارد به ما بیاموزد که چطور بر حواس‌پرتیهای دیجیتال خود غلبه کنیم؟ این خلاصه کتاب قرار است به ما کمک کنند و با استفاده از مثالهایی برگرفته از تحقیقاتِ علوم اعصاب آزمایشگاهی، روانشناسی، و فلسفۀ بودایی، راههایی پیش پای ما می‌نهند تا بتوانیم ذهن‌آگاه‌تر و حواس‌جمع‌تر باشیم و از مهمترین لحظاتمان لذّت ببریم.

 

چند دستگاهِ دیجیتال دارید؟ و چند اپلیکیشن و برنامه روی آنها نصب کرده‌اید؟ اگر شما هم مثل میلیونها آدمی هستید که قسمتی عمده از روزشان را در اینترنت و در میانِ رسانه‌های اجتماعی، سربرگهای چندگانۀ مرورگر، ایمیل و پیام‌رسان‌های فوری می‌گذرانند، احتمالاً جوابتان این است: یک چند تایی! اعتیاد دیجتالی دارید؟

 

دیجیتال‌زادگی، سخت است (دیجیتال‌زاده کسی است که در عصرِ فنّاوری دیجیتال بزرگ شده است و از سنین کم با کامپیوتر و اینترنت آشناست). پیوسته در پیام های دریافتی حقیقی و مجازی خود با اطلاعات فراوانی روبه‌رو می‌شویم که به آسانی نمی‌توانیم جلوی موارد غیرلازم را بگیریم و بر کاری که داریم انجام می‌دهیم متمرکز شویم.

نمایش بیشتر
خرید اشتراک اعضای ویژه
برای دیدن این برنامه باید اشتراک تهیه کنید روی دکمه بالا کلیک کنید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
تاکنون نظری ثبت نشده است !
برنامه های مرتبط