سبد خرید (0)

خلاصه کتاب شیوه لاک پشت ها

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
(دسترسی به خلاصه کتاب ها فقط از طریق اپلیکیشن)
مشخصات
  • عنوان کتاب: خلاصه کتاب شیوه لاک پشت ها
  • نویسنده: کورتیس ام.فیث
  • ناشر: اپ یاد
  • تعداد صفحات: 24
  • سال انتشار: 1398
 
از اینجا میتونی اشتراک تهیه کنی
از اینجا میتونی اشتراک تهیه کنی
در کمتر از یک دقیقه اشتراک تهیه کنید.
درباره این برنامه

اپ یاد به عنوان بزرگترین اپلیکیشن آموزش آنلاین اشتراکی در ایران خلاصه کتاب شیوه لاک پشت ها را به شما علاقمندان یادگیری ارائه کرده است.

 

شیوه لاک‌پشت‌ها، کتابی فوق‌العاده در زمینه معامله‌گری است که با خواندن آن اطلاعات سودمندی در این حیطه کسب خواهید کرد. نام کتاب از گروهی به نام لاک‌پشت‌ها آمده است که نام آن گروه را نیز معامله‌گر بزرگ، ریچارد دِنیس از مزرعه لاک‌پشت‌ها گرفته است. ماجرا از این قرار است که ریجارد دِنیس به همراه دوست صمیمی‌اش بیل اِکهارت بر سر این موضوع که آیا معامله‌گران بزرگ، موفق به دنیا می‌آیند یا تربیت می‌شوند شرط‌بندی کرده بودند.

 

بیل اعتقاد داشت که خصلت معامله‌گری، ذاتی است و نه اکتسابی اما ریچارد معتقد بود که می‌توان معامله‌گر موفق تربیت کرد و گفت همانگونه که در سنگاپور لاک‌پشت پرورش می‌دهند، من هم معامله‌گر پرورش می‌دهم. از این رو گروه تحت آموزش خود را لاک‌پشت‌ها نامید.

 

در این خلاصه کتاب علاوه بر اینکه استراتژی معاملاتی لاک‌پشت‌ها شرح داده شده است، مسائل ذهنی و بُعد عاطفی و روحی معامله‌گران را نیز به خوبی بیان کرده است. چراکه برای کسب موفقیت در بازار علاوه بر یادگیری تحلیل بازار که بخش مهمی از معامله‌گری موفق است، مسئله‌ی کنترل ذهن و غلبه بر استرس‌های ناشی از معامله از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

نمایش بیشتر
خرید اشتراک اعضای ویژه
برای دیدن این برنامه باید اشتراک تهیه کنید روی دکمه بالا کلیک کنید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
تاکنون نظری ثبت نشده است !
برنامه های مرتبط