سبد خرید (0)

خلاصه کتاب شش ستون عزت نفس

نیاز به پشتیبانی دارید
پشتیبانی از طریق تلگرام
یا
تماس با شماره:
021-88915004
(دسترسی به خلاصه کتاب ها فقط از طریق اپلیکیشن)
مشخصات
  • عنوان کتاب: خلاصه کتاب شش ستون عزت نفس
  • نویسنده: ناتانیل براندن
  • ناشر: اپ یاد
  • تعداد صفحات: 32
  • سال انتشار: 1398
 
از اینجا میتونی اشتراک تهیه کنی
از اینجا میتونی اشتراک تهیه کنی
در کمتر از یک دقیقه اشتراک تهیه کنید.
درباره این برنامه

اپ یاد به عنوان بزرگترین اپلیکیشن آموزش آنلاین اشتراکی در ایران خلاصه کتاب شش ستون عزت نفس را به شما علاقمندان یادگیری ارائه کرده است.

 

کتاب شش ستون عزت نفس نوشته ناتانیل براندن، در مبحث عزت نفس فردی، خبره و صاحب سبک است. او در این کتاب، نکات و مطالب با ارزشی را درباره طرز برخورد، انگیزش و عزت‌نفس، بیان نموده است و در نتیجه‌گیری خود از این موضوعات، رابطه بین این موارد را با احساس رضایت درون، داشتن روابط مثبت و در نهایت داشتن یک زندگی شاد‌تر، نشان داده‌است.

 

عزت نفس را می‌توانیم به عنوان سیستم ایمنی «خودآگاهی» خود در نظر بگیریم. عزت نفس بدین معناست که شما در خود، صلاحیت و توانمندی مقابله با چالش‌های زندگی را ببینید. همچنین عزت نفس شامل این احساس است که شما خود را برای رسیدن به خوشبختی شایسته بدانید.

 

عزت نفس، همچون سیستم ایمنی بدن یک ویژگی ذاتی است که ما برای رسیدگی به مشکلات زندگی‌مان به آن نیاز دارمی. اجازه دهید مفهوم عزت نفس را با یک مثال توضیح دهیم.

 

کلسیم باعث قوی‌شدن دندان‌ها و استخوان‌های ما می‌شود. وجود کلسیم برای داشتن یک بدن سالم ضروری است. به همین ترتیب عزت نفس نیز برای داشتن روان سالم حیاتی است. ما صرفاً به دلیل کمبود کلسیم نمی‌میریم. ولی ادامه زندگی برای ما به طور چشمگیری سخت می‌شود. همین مسأله برای عزت‌نفس نیز صدق است؛ ما برای زنده‌ماندن به آن نیاز نداریم، ولی نمی‌توانیم بدون آن راحت زندگی کنیم.

نمایش بیشتر
خرید اشتراک اعضای ویژه
برای دیدن این برنامه باید اشتراک تهیه کنید روی دکمه بالا کلیک کنید

ثبت نظر و یا سوال

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
تاکنون نظری ثبت نشده است !
برنامه های مرتبط